Türkiye'nin En Kapsamlı Forum Sitesi
Spy Dan Kurtulmak Kesİn ÇÖzÜm Burada B-416419-

Sitemizde Yararlanmak, Likleri Görebilmek Ve Üyelere Tanınan Özel Hakları Kullana
Bilmek İçin ÜYE OLUNUZ!!!

Spy Dan Kurtulmak Kesİn ÇÖzÜm Burada B-416419-

Sitemizde Yararlanmak, Likleri Görebilmek Ve Üyelere Tanınan Özel Hakları Kullana
Bilmek İçin ÜYE OLUNUZ!!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstisna Türkiye'nin En Kapsamlı Forum Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri

Spy Dan Kurtulmak Kesİn ÇÖzÜm Burada

YazarMesaj
KeyLoggeR #
Root Administratör
Root Administratör
KeyLoggeR #

Ikizler
Doğum tarihi : 10/06/95
İş/Hobiler : Webmaster
Lakap : KeyLoggeR™

Spy Dan Kurtulmak Kesİn ÇÖzÜm Burada Empty
MesajKonu: Spy Dan Kurtulmak Kesİn ÇÖzÜm Burada   Spy Dan Kurtulmak Kesİn ÇÖzÜm Burada Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:53 pm

Öncelikle spydan cok cektim forum sitelerinde arastırdım dediklerinin hepsini yaptım ama bır turlu syp dan kurtulamadım sonunda kendım bir yolunu bulup syp dan kurtuldum.
Format atarak bile spy dan kurtulamıyoruz.Ya da ancak çift taraflı format ile kurtulabiliriz
1.Sistemin bulunduğu bölüme format cekiyoruz (sistem yerel disk c ye kurulu bende)
2.Format bittikten sonra hiç bir şey yapmıyoruz özellikle yerel disk d ye girme gibi hiç bir şey
3.İyi bir antivirus indiriyoruz(ben norton antivirus 2009 indirim)
4.Kuruyoruz ve yerel diskleri taratıyoruz yerel disk c yi taratmaya gerek yok cunku formatlamısız yerel disk d yi taratıyoruz
5.Hepsi Bu kadar tarama işi bitince restart atıyoruz ve spydan kesin kurtulmus oluyoruz
NOT:FORMAT BİTTİMİ KESİNLİKLE HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORUZ ÖZELLİKLE YEREL DİSK D YE GİRME GİBİ CUNKU SPY D YE TIKLARSAK YINE BULASIYOR ÖNEMLİDİR YAPARSANIZ SPYDAN KURTULAMASSINIZ.BAZI ARKADAŞLAR FORMAT ATINCA KURTULURUZ ZANNEDEBİLİRLER AMA KESINLIKLE FORMAT ATARAK KURTULAMIYORUZ.FORMAT ATTIKTAN SONRA HİÇ BİR SEY YAPMADAN TARATMAMIZ GEREKİYOR.BU SPY DAN NE YAZIKKİ FORMATSIZ DA KURTULAMIYORUZ EN AZINDAN ŞİMDİLİK.
http://istina.yetkinforum.com

Spy Dan Kurtulmak Kesİn ÇÖzÜm Burada
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Copy.exe virüsünün çözüm yolu
» Görev Yöneticisi Açılmıyorsa Çözüm